Basisschool kiezen? Kom kijken op de Komeet.

03-05-2020

Basisschool de Komeet is een basisschool voor uitdagend en gedegen onderwijs, veilig en vertrouwd, met echte en oprechte interactie.
We bieden een fijne en stabiele basis voor kinderen. We hebben aandacht voor alle ontwikkelingsgebieden. Kinderen worden gezien en gehoord en gaan met plezier naar school. Ons onderwijs zorgt voor mooie leermomenten en hele goede prestaties. Daar zijn we trots op en dat laten we graag aan u zien.
 
Een keer per jaar organiseren we een open ochtend. Tijdens deze open ochtend staan onze deuren open. Dan kunt u kennismaken met onze school en het onderwijs. Onze leerlingen, hun ouders en de professionals geven graag een rondleiding. In ons gebouw zijn ook verschillende opvangmogelijkheden. Komt u ook een kijkje nemen op de Komeet? U bent van harte welkom.
 
Bent u niet in de gelegenheid om te komen naar de open ochtend? Dat is geen probleem. 
 
U bent iedere schooldag van harte welkom om;
- sfeer te proeven,
- te zien hoe onze leerlingen aan het werk zijn,
- te ervaren hoe wij er voor zorgen dat kinderen gezien worden
- te horen en zien hoe we zorgen voor welbevinden en een prettig schoolklimaat,
- te ervaren dat we een laagdrempelig contact tussen ouders en professionals hebben,
- vragen te stellen.

Wilt u een afspraak maken? 
Stuur dan een e-mail met uw contactgegevens naar Joris van Winssen: directie@dekomeetmalden.nl