Basisschool kiezen? Kom kijken op de Komeet.

17-02-2020
Woensdag 1 april 2020: Open ochtend 08.30 - 12.00 uur

Basisschool de Komeet is een basisschool voor uitdagend en gedegen onderwijs, veilig en vertrouwd, echt en oprecht.
We bieden een fijne en stabiele basis voor kinderen met aandacht voor alle ontwikkelingsgebieden. Kinderen worden gezien en gehoord en gaan met plezier naar school. Ons onderwijs zorgt voor mooie leermomenten en hele goede prestaties. Daar zijn we trots op en dat laten we graag aan u zien.
 
Tijdens de open ochtend staan onze deuren open. Dan kunt u kennismaken met onze school en het onderwijs. Onze leerlingen, hun ouders en de professionals geven graag een rondleiding. In ons gebouw zijn ook verschillende opvangmogelijkheden. Komt u ook een kijkje nemen op de Komeet? U bent van harte welkom.
 
Bent u op woensdag 1 april niet in de gelegenheid om te komen? Dat is geen probleem. Maak gerust een afspraak voor een rondleiding en een kennismakingsgesprek op een ander moment.
 
U bent op iedere schooldag van harte welkom om;
- sfeer te proeven,
- onze leerlingen aan het werk te zien,
- te ervaren hoe wij zorgen voor welbevinden, gezien worden en een prettig schoolklimaat,
- te ervaren dat we een laagdrempelig contact tussen ouders en professionals hebben,
- vragen te stellen.

Maak een afspraak voor een rondleiding en een oriënterend gesprek via 024-3573182 of stuur een e-mail naar directie@dekomeetmalden.nl